OK
eslamitrading.com

     
     
   

     

مشاوره امور بازرگانی:


 

مشاوره،مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص (مشاور) انجام می‌گیرد. مشاوره در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که مشاوره امور بازرگانی، جهت تاجران و فعالان بازار بسیار رایج و مشهود می باشد.

با توجه به گستردگی فعالیت های تجاری در حوزه های مختلف داخلی و خارجی تجار و بازرگانان باید اطلاعات جامعی در زمینه انواع فعالیت های تجاری چه در داخل و چه در خارج از مرزهای کشور را داشته باشند، به همین جهت به منظور تسهیل در روند انجام فعالیت های تجاری و آشنایی کامل تجار و بازرگانان با امور مختلف این فعالیت ها همواره خدمات مشاوره بازرگانی را به دسته های مختلف مشاوره صادرات و واردات کالا، مشاوره بازرگانی خارجی و مشاوره در زمینه انجام امور گمرکی تقسیم بندی می کنند.

با توجه به این دسته بندی ها و خدمات متنوع مشاورین بازرگانی در حوزه های گوناگون فعالیت های تجاری بین المللی می توان گفت که برای پیشبرد هر تجارتی لازم است که با افراد آگاه در این زمینه مشورت نموده و از تجربیات و مهارت های آن ها استفاده نماییم، چرا که فعالیت های تجاری همواره ریسک پذیری بالایی دارند و عدم شناخت کافی در اینگونه مسائل می تواند زیان های جبران ناپذیری را برای شرکت و تجارت شما به همراه داشته باشد. همچنین استفاده از روش آزمون و خطا برای پیشبرد فعالیت های اقتصادی و تجاری نه تنها هزینه زیادی را از شما می گیرد بلکه وقت شما را نیز تلف می کند؛ بنابراین همواره بهترین راهکار برای پیشبرد و توسعه تجارت ها استفاده از تجربیات و دانش افراد متخصص در این زمینه می باشد، چرا که این افراد علاوه بر دانش کافی و آکادمیک در این زمینه، از تجربه کافی در خصوص انجام انواع فعالیت های تجاری نیز برخوردار بوده و همواره با ارائه مشاوره بازرگانی می توانند به شما کمک کنند تا بهترین تصمیم را در توسعه تجارت خود اتخاذ نمایید.

شرکت بازرگانی اسلامی  افتخار دارد تا در اولین گام یعنی از جستجوی فروشنده و کالا در کنار شما باشد و هر اطلاعاتی در زمینه امور بازرگانی مورد نیاز است از تنظیم قرارداد، فاکتور، تعرفه، محدودیت های کالایی، مجوزها، بیمه، باربری و ترخیص را به شما ارائه دهد.
اگر به دنبال یک مشاور امور بازرگانی متخصص هستید شرکت بازرگانی اسلامی با سالها تجربه در زمینه امور بازرگانی به شما توصیه می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت بازرگانی اسلامی  با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن مشاورین بازرگانی   8 -021-88515116